Ocel

Steel is real!

Vyrábíme moderní ocelové rámy z technologicky nejvyspělejších ocelových trubek značek Reynolds a Columbus. Díky vysokým technologickým standardům výrobců je ocel v dnešní podobě mimořádný materiál s vysokou pevností, srovnatelnou vahou a dlouhou životností. Krom vysoké kvality a nevšednosti je pro nás nejdůležitější, že jízda na oceli je jednoduše nepopsatelný zážitek.

Metody svařování

Rámy svařujeme technologií TIG tedy v ochranné atmosféře s pomocí wolframových netavících se elektrod. Košíkové inserty a ostatní drobnosti letujeme mosazí s různým poměrem stříbra. Pro svařování používáme kvalitní svařovací materiál od značky BÖHLER.

Trubkové sady

Pro výrobu rámů používáme špičkové zeslabované trubky značek Reynolds (UK) a Dedacciai (I). Podle určení rámu vybíráme vhodné úrovně trubkových setů, průměry trubek a jejich síly stěn. Nejčastěji používamé trubky pocházející z Reynolds řady 853, 725, 631. Od Dedacciai používáme nejvíce Zero, ZeroEvo a ZeroUno. Vyjímečně vyrábímé rámy z materiálu Columbus, kde je složitější dodávka trubek.